Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Celem akcji jest zebranie przepisów na pyszną i zdrową kolację 😀Zadanie:przygotowanie lekkiej kolacji zgodnie z zasadą "Jesteśmy tym, co jemy" 😀Zasady: 1. każdy dodany wpis musi zawierać zdjęcie potrawy i tytuł (same numery będą odrzucane),2. wymagane jest wklejenie pod postem banerka akcji z aktywnym linkiem kierującym do akcji lub do zaproszenia na moim blogu,3. miło mi będzie jeśli zechcecie polubić mój fanpage lub blog,4. konkurs odbywa się na Durszlaku i Mikserze Kulinarnym.
http://jestesmytymcojemy.blogspot.com/2013/05/podsumowanie-akcji-akcja-kolacja.html