Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Już po raz czwarty (kiedy to minęło?) pragnę zaprosić Was do przygotowania smakołyków z rabarbarem w roli głównej 😀Tradycyjnie akcja będzie trwać przez dwa miesiące, a Wy piec, gotować, smażyć, miksować rabarbar! Zasady są proste i niezmienne: - Wystarczy przygotować przepis i opublikować go w dniach 1.05-30.06.2013 roku na swoim blogu - Każdy przepis powinien zawierać fotografię, której jesteście autorem wraz z banerkiem rabarbarowej akcji i podlinkowaniem do posta. Archiwalne wpisy oraz te bez banerka i podlinkowania do akcji nie będą brały w niej udziału. - Podsumowanie całej akcji ukaże się na blogu w lipcu.