Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Przed nami święta, sylwester oraz karnawał. Te okazję zachęcają nas do pieczenia małych ciasteczek, takie do ręki i na jeden kęs. Ciastka mogą być słodkie lub słone czy pikantne, ale muszą być pieczone i na jeden kęs.Akcja kończy się 10 lutego czyli ostatni weekend karnawału 2013 r.Więcej na: http://www.jakpomasle.pl/blog/ciastka-na-jeden-kes-akcja-kulinarna-z-nagroda/
http://www.jakpomasle.pl/blog/podsumowanie-akcji-kulinarnej-dla-blogerow/