Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Moi kochani 😀 Zapraszam Was wszystkich do stworzenia idealnego menu na upalne dni. Zbieramy przepisy na dania, które serwuje się na zimno: chłodniki, sałatki, desery, ciasta na zimno, koktajle, napoje itp. UWAGA:Za wyjątkiem zimnych deserów i napojów pozostałe przepisy muszą przedstawiać główne posiłki (śniadania, obiady i kolacje), a nie przystawki. Każdy przepis musi zawierać informację, na jaki posiłek jest przeznaczony 😀 3 najlepsze przepisy wybrane przez uczestników akcji zostaną przeze mnie przyrządzone, a blogi ich autorów zostaną wypromowane 😀😉 Zapraszam do zabawy 😀😉) Mancia w kuchniDopisano 23 maja 2014 21:43"Objaśniam dodatkowo zasady, ponieważ niektórzy do końca nie zrozumieli o co chodzi w akcji 😀 Zbieramy wszelkie przepisy na dania, które podaje się tylko i wyłącznie NA ZIMNO. Sałatki, surówki, mięsa z sosami itp. Całe sedno tkwi w tym, żeby nie istniała konieczność odgrzewania posiłku 😀😉 Bo kto w lecie lubi jeść gorące dania? 😀 "Dopisano 25 czerwca 2014 09:48"W związku z licznymi problemami odnośnie umieszczania informacji w przepisie, na jaki posiłek jest on przeznaczony ZNOSZĘ KONIECZNOŚĆ PODAWANIA INFORMACJI, na jaką porę dnia najlepszy jest nasze danie. Nie sądziłam, że aż tyle osób nie doczyta zasad akcji, dlatego to zmieniam 😀 Odrzucone wcześniej przepisy z tego powodu przywracam, aby było sprawiedliwie.Pozdrawiam Marysia 😀"
Witajcie 😀Już najwyższy czas, aby zakończyć akcję ,,Dania na zimno, czyli co jeść w upalne dni". Cierpliwie czekałam, aż podacie swoich faworytów tej akcji, ale niestety nie większość, a wszyscy przeoczyliście możliwość głosowania na przepisy. W tym wypadku ciężko będzie mi stworzyć wybrane przez Was potrawy, dlatego więc sama wybiorę 1, 2 lub 3 przepisy, które z podanych przez Was opcji najbardziej mi się spodobały. Z autorami tych przepisów skontaktuję się w swoim czasie. Dziękuję za tak liczne zainteresowanie akcją 😀😉))Pozdrawiam Marysia Z