Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Kochani dziś pragnę zaprosić Was na czwarty już sezon akcji Domowy wyrób. Startujemy w styczniu 😀 Akcja ma na celu zebranie jak najwięcej przepisów na produkty, które gotowe można kupić w sklepie lub takie, które są niedostępne lub za drogie. Wiadomo też, że to co domowe najlepsze i najzdrowsze. Wiemy co jemy. Proszę umieszczać przepisy na soki, przyprawy, kandyzowane owoce, sery, dodatki, nalewki, wina, ekstrakty, kiśle, budynie, mieszanki ziołowe, dodatki do chleba, przetwory, nabiał, sosy, granole, cukry smakowe itp. Akceptowane będą wyłącznie przepisy, które będą zawierały przepis ze zdjęciem i przepis będzie miał swój osobny post. Nie akceptuję zbiorowych przepisów typu pizza z domowym sosem, bo takie przepisy wprowadzają zamieszanie i jeśli ktoś nie czyta zasad to dodaje co popadnie.UWAGA !!! Nie umieszczamy przepisów na : pieczywo, gotowe dania( obiadowe, pizze itp ), słodycze ( dla lodów robię wyjątek ). W celu zebrania powyższych przepisów jest wiele innych akcji.Serdecznie zapraszam 😀
[justify]