Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Po rozmowie z Panną Malwinną i poproszeniu G. o nowe logo, przejrzałam podsumowania i zatęskniłam do Waszych smacznych dań, więc postanowiłam, mimo ogromnego spóźnienia, poprowadzić drugą edycję 😀Minimalnie zmieniamy zasady:1. Dodajemy przepisy nie przez 3 dni, a przez cały okres poprzedzający kolejne Grand Prix (na ogół 2 tygodnie, ale dokładniej możecie to sprawdzić w kalendarzu)Na przykładzie:15 kwietnia odbędzie się GP Chin, a następne, GP Bahrajnu 22 kwietnia, więc chińskie przepisy dodajemy od 15 do 21 kwietnia.2. Z racji opóźnienia, przez cały sezon dodajemy dania rodem z Australii i Malezji 😀3. Bardzo proszę o zawieranie w tytule lub opisie informacji o tym, z którego kraju pochodzi danie4. Podczas GP Europy dodajemy dania z dowolnego kraju europejskiego, nie ważne, czy odbywa się w nim GP.5. Akcja trwa do ostatniego wyścigu, który odbędzie się 25 listopada w Brazylii6. Przepisy dodajemy do akcji na Durszlaku i/lub Mikserze7. Będzie mi bardzo miło, jeśli wpis, który dodajecie do akcji, opatrzycie również logiemWszystkie podsumowania z zeszłego roku znajdziecie TUTAJZapraszam 😀
Bardzo Wam dziękuję za udział w drugiej edycji 😀 Zapraszam do podsumowania 😀https://www.evernote.com/shard/s264/sh/1d22b125-3993-4c2b-b5e5-6e6b0d72f30f/0414ecdddbd16d3ddc7517e7d35990cf