Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Sernik wspaniałym ciastem jest!albo...Serniki kochać trzeba i szanować!...czyli sernikujemy. Na maxa. Gotowane, pieczone na zimno. Klasyczne, bajeczne, wydumane, wymarzone.Z dodatkami i bez. Na twarogu, na jogurcie, na serku… na wszystkim, co zwiemy nabiałem.Robimy serniki, chwalimy się nimi i inspirujemy innych!Just a cheesecake!
Ogłaszam urlop w produkcji w mojej FABRYCE SERNIKA!Zobaczcie, co wspólnie osięgnęliśmy.Tyle cudów, tyle smaków, że głowa mała!SERdecznie dziękuję za udział.Mam nadzieję, że znajdziecie tu inspiracje - ja już rozpalam piekarnik i namaczam żelatynę!SERmacznego! ^^PS. Czekajcie na drugą edycję... już wkrótce!