Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Hmmm...W sumie taka akcja "chodziła" za mną od dawna.Jednak dopiero teraz zdecydowałam się ją zorganizować,z powodu zbliżających się Walentynek.Na pewno akcji typowo walentynkowych będzie sporo,ja jednak chciałam zorganizować coś, co będzie bardziej "pikantne".Stąd pomysł na gotowanie z użyciem afrodyzjaków.Na pewno sporo z nas będzie szykować kolację dla swojej drugiej połówki.Dlaczego więc nie użyć składników, które dodatkowo pogrzeją atmosferę 😀Zapraszam więc do przyłączenia się do akcji.Zasady:- aby się nie powtarzać, większość wymagań wymieniona jest już automatycznie z lewej strony- ja jedynie dodatkowo wymagam aby dopisać przed przepisem, co zostało użyte jako afrodyzjak i króciutko opisać jak on działa 😀
Dziękuję wszystkim za udział w akcji.Na Mikserze zebraliśmy 35 przepisów.Wśród nadesłanych propozycji, oczywiście "rządziła" czekolada.Nie zabrakło także owoców morza (głównie krewetek).Zachęcam do korzystania z przepisów, nie tylko w okresie około-walentynkowym.Pozdrawiam.Kamila