Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Nasze piękne, polskie, zdrowe jabłuszka. Pełne witamin i słońca. Wprost pyszne!"Jedź jabłka na złość Putinowi" to akcja która ma pokazać, że mamy w nosie embargo!A więc do akcji. Zasady są proste:1. W przepisie podstawową rolę odrywa jabłko2. Pod wpisem lub na bocznej listwie jest umieszczony banerekJemy jabłka i popijamy cydrem!
Serdecznie dziękuję wszystkim za udział. Zebraliśmy ogromną ilość bo aż 231 przepisów! Znajdują się w nich praktycznie wszystkie możliwe posiłki od śniadania po kolacje.Jak widać,jabłko to składnik wszechstronny, ma nieograniczoną ilość możliwości!Wpis podsumowujący akcję: http://przepisynawidelcu.blogspot.com/2014/10/powida-wieloowocowe-i-podsumowanie-akcji.htmlDziękuję i pozdrawiam!Niech przepisy będą z Wami!