Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Zapraszam do udziału w akcji, której celem jest zebranie wszelkiego rodzaju ciast, ciasteczek, babeczek, deserów i innych słodkości, w których główną rolę grają jagody. Przepisy z wykorzystaniem borówki amerykańskiej także będą przyjmowane 😀 Wolałabym jednak, aby zgłaszane smakołyki nie były mieszanką różnych owoców, ale opierały się jedynie na tych jednych...Pieczcie, gotujcie i miksujcie - niech poniesie Was wyobraźnia! 😀😜.S. To moja pierwsza akcja, dlatego proszę o wyrozumiałość 😉😜rzepisy postaram się dodawać na bieżąco.
patricia-bakes.blogspot.com/2014/08/podsumowanie-akcji-sodkie-jagodowe-lato.html