Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Zapraszam do zamieszczania przepisów na wszystko co mokre ale zdrowe, czym można schłodzić się "od środka" w czasie letnich upałów.Soki, herbatki, napoje, szejki, smoothie.Napoje bez chemicznych barwników i konserwantów, bez gotowców np. coli, lub napojów kupnych ze słodzikami.Mile widziane drinki i dodatki.Ograniczenia: przepisy wegańskie. Bezmleczne, bezjajeczne. Miód toleruję.