Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Jesień nadchodzi nieubłaganie. Dni robią się coraz krótsze, za oknem jest szaro-buro, a zamiast letnich sukienek, zaczynamy szukać płaszczy przeciwdeszczowych na dnie szafy. Jesień nie musi być jednak taka straszna, jak ją malują - żeby Wam to udowodnić, przygotowałam pyszną akcję kulinarną. Zachęcam Was do dodawania przepisów na ciasta i desery z dodatkiem dyni, jabłek, śliwek, jeżyn i przypraw korzennych, ciasta drożdżowe, ucierane, babeczki, ciasta marchewkowe, serniki, szarlotki, tarty ... uff 😀 czyli na wszystkie te słodkości które sprawiają, że niebo nad Wami wydaje się mniej pochmurne 😀😜.S. Przypominam o konieczności dodawania banerka pod zgłaszanym wpisem lub w innym widocznym miejscu na blogu 😀
LINK DO PODSUMOWANIA