Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Karnawał - czas zimowych balów, maskarad i wielkiej nieustającej zabawy. Również stół w tych dniach powinien być suto zastawiony, zwłaszcza różnego rodzaju słodkościami.Zapraszam wszystkich do zamieszczania przepisów na ciasta, ciasteczka, babeczki, babki, cukierki, czekoladki, desery, czyli wszystko to, co kojarzy Wam się ze słodką rozpustą 😀Akcja zakończy się w Ostatki, czyli w ostatni dzień, w którym będziemy mogli najeść się bez opamiętania - dzień przed rozpoczęciem Wielkiego Postu.Zapraszam do zabawy! P.S. Tłusty Czwartek wypada w tym roku 12 lutego - liczę wtedy na wiele smakowitych przepisów na pączki i faworki 😉 Dopisano 18 stycznia 2015 13:00"Moi drodzy,od dzisiejszego wieczoru (18-01-2014) do 20-01-2014 włącznie nie będę akceptować przepisów- niestety czeka mnie operacja i będę leżeć w szpitalu :( Dlatego proszę o cierpliwość - od środy będę już w domu i nadrobię zaległości 😀"
WPIS PODSUMOWUJĄCY AKCJĘ