Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Witam serdecznie wszystkich blogerów kulinarnych,chciałam Was zaprosić do udziału w akcji, która wymaga nieco kreatywności i wyobraźni 😀 . Jedzenie jest czymś niezbędnym nam do życia, więc przeróżne potrawy pojawiają się również w literaturze i filmie. Właśnie do stworzenia tych potraw chcę Was zachęcić.Warunki akcji: W poście należy wymienić tytuł i imię autora książki lub tytuł filmu, z którego przyrządzamy potrawę (przy czym informacja taka nie musi być wymieniona w tytule posta), zamieścić przepis wraz ze zdjęciem, oraz oczywiście dodać w profilu lub poście banerek akcji.Jeżeli macie ochotę, to można napisać nieco więcej o tym, dlaczego akurat taką potrawę wybraliście. Ilość dodawanych przepisów jest nieograniczona (albo też ograniczona jedynie Waszym czasem i pomysłami 😉 ).Zaznaczyć pragnę tutaj, że znaleziona przez Was potrawa nie musi być w książce szczegółowo opisana. Tak dla przykładu, czytacie książkę, gdzie bohater zjadł ciasteczko z miodem i jest nim oczarowany. Taka wzmianka wystarczy, a od Was zależy jaki kształt nadacie owemu ciasteczku. Dla uściślenia, w akcji można dodawać wszystkie zimne i ciepłe potrawy, wypieki, desery, napoje itp. Jedynym ograniczeniem jest warunek, że dana potrawa musi zostać wymieniona w literaturze lub pokazana w filmie. Prosty przykład: Harry Potter, kremowe piwo 😉
Dziękuję wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w akcji "Kulinarnie z literatury i filmu".Podsumowanie akcji u mnie na blogu pod linkiem:http://ejszet.blogspot.com/2015/07/podsumowanie-akcji-kulinarnie-z.htmlPozdrawiam!