Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Lato to chyba raj dla owocożerców, którym jestem😀 Zauważyłam, że w lecie najwięcej mamy tych kwaśnych owoców, a każdy z nas je je przynajmniej raz na 2 dni! Więc pieczmy i gotujmy z agrestem, wiśniami, rabarbarem, porzeczkami, borówkami, jeżynami a nawet cytrynami. Wszysko co kwaśne miło widziane😀Aby przyłączyć się do zabawy należy przygotować przepis z jakimś kwaśnym owocem i ocyzwiście dodać go do akcji😀 Mam nadzieję, że razem odkryjemy niezwykłe przepisy z zastosowaniem tych kwaśnych i prze smacznych owoców, Podsumowanie akcji, znajdziecie na moim blogu howlovely.blox.pl
Chciałam podsumować akcje, którą prowadziałam na serwisie "Kwaśnie, no właśnie" http://zmiksowani.pl/akcje-kulinarne/kwasnie-no-wlasnie Miała ona na celu, aby w jednym miejscu zebrać wszsystkie przepisy z sezonowych kwaśnych owoców. W sezonie często kupujemy, dosatjemy od miłej sąsiadki, czy nawet zbieramy porzeczki, jagody, poziomki, wiśnie, czereśnie. Czasami wiemy co z nimi zrobić czasami nie i właśnie wtedy, gdy nie wiemy co z nimi zrobić wchodzimy na "Kwaśnie no właśnie" i już mamy przepis! Teraz czas na podsumowanie w liczbachUdział wzieło 92 uszestników!Zamieszczona244 przepisyPrzertworzyliśmy ponad 50 kg sezonowych owocówhttp://z-milosci-do-slodkosci.blogspot.com/ zamieściła aż 16 przepisówBardzo się cieszę, że tak bardzo zaangażowaliście się w tą akcje, mam nadzieję, a raczej jestem pewna, że za rok powtórzymy zabawe! Każdemu z osobna dziękuję, to teraz taka moja osobista galeria pięknych przepisów i napewno niekótóre z nich wypróbuje!