Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Wstyd się przyznać, ale nie potrafię zrobić lasagne. Nigdy jej nie robiłem, jadłem nie jeden raz i chciałbym się nauczyć. Ogłaszam więc konkurs!Jak wziąć udział w konkursie?1. Przyrządź lasagne z wykorzystaniem makaronu Lubella. Może być to oczywiście "lazanio-wariacja" z jego użyciem.2. Opublikuj na swoim blogu tenże przepis wraz ze zdjęciem, że używałeś drogi czytelniku w/w makaronu. Możesz również podesłać na maila tadecki@tlen.pl dodając w nim swój nick.3. Żeby nie było, że jestem stronniczy, zwycięzcę wybierzecie Wy sami. Po skończeniu akcji utworzę na moim blogu wpis ze wszystkimi przepisami i każdy będzie posiadał swój numerek. Ten, który w ciągu 7 dni od publikacji mojego wpisu w komentarzu będzie powtarzał się najczęściej wygra torbę produktów Lubella. Wiem, że nie jest to szczyt marzeń, ale na parę obiadów wystarczy 😀Pozdrawiam i zachęcam do udziału!Szef własnej kuchniTadzik 😀www.szefkuchni.blox.plDopisano 8 sierpnia 2012 10:21"Aktualizacja!W związku z sugestią z komentarza w moim wpisie na blogu (link), uprzejmie informuję, iż nie będziemy się bawić w głosowanie poprzez podania numerka w komentarzu. Po prostu wybiorę zwycięzcę. Wiem, że to będzie trudne, więc będę liczył na Wasze wsparcie i propozycje w komentarzach!Pozdrawiam!Tadzik 😀"
Pierwszy konkurs rozwiązany!Zapraszam do wpisu na moim blogu gdzie ogłoszony został werdykt http://szefkuchni.blox.pl/2012/08/Konkurs-Lasagna-z-Lubella-rozwiazany.htmlDziękuję wszystkim z udział i zapraszam do kolejnego konkursu z Lubellą w tle już za miesiąc 😀PozdrawiamSzef własnej kuchniTadzik 😀