Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Wiosna już za oknem, a lato za pasem.. Właśnie, a za pasem nie tylko lato, ale również zapasy jeszcze przedświąteczne, poświąteczne i w ogóle dużo tego jest... Wypadałoby więc zająć się tym przed wyjściem na plażę, póki mamy jeszcze chwilę 😀Zachęcam więc do dodawania Waszych ulubionych przepisów na smaczne dietetyczne potrawy, bo w diecie najgorsza jest chyba monotonia... Precz z monotonią! 😀