Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Pieczarek (22 kwietnia) chciałabym zaprosić Was do kolejnej edycji akcji Pieczarkowy Tydzień. Tym razem odbędzie się ona w dniach 22-28 kwietnia 2014. Podczas Świąt Wielkanocnych na pewno przygotujecie jakieś dania w udziałem tych smacznych grzybów, a jeśli nie to Pieczarkowy Tydzień będzie znakomitą okazją, aby poeksperymentować z pieczarkami. Można wszak przygotować tak wiele potraw z ich udziałem. Ponieważ jest to już trzecia edycja akcji, zapraszam do przejrzenia podsumowań z lat poprzednich: 2012 i 2013. Przepis musi zawierać zdjęcie pieczarkowej potrawy oraz być oznaczony banerkiem akcji lub linkiem do zaproszenia z mojego bloga. Banerek w szpalcie bocznej bloga nie wystarczy do zaakceptowania przeze mnie wpisu, chodzi przecież o oznaczenie właśnie tego konkretnego wpisu. W razie pytań i problemów proszę o kontakt mailowy lub poprzez portal. Autor najciekawszego moim zdaniem przepisu otrzyma książkę Pieczarki i grzyby leśne we współczesnej kuchni z serii Polskie tradycje kulinarne.Wyboru dokonam wraz z moim mężem, którego ulubionym składnikiem potraw są właśnie pieczarki.
Bardzo Wam dziękuję za liczny, owocny i kreatywny udział w akcji! Zapraszam za rok w okolicach Święta Pieczarki na kolejną edycję! Zapraszam do przeczytania podsumowania na moim blogu Mops w kuchni.PozdrawiamAnia