Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Zapraszam do akcji "Smaki dzieciństwa"!! Każdy z nas ma je w pamięci, może nadszedł czas aby spróbować je odtworzyć?? 😉Smak i zapach to zmysły, dzięki którym łatwo jest nam przenieść się w czasie nawet o kilkadziesiąt lat. Przybliżmy naszym dzieciom, wnukom, znajomym smaki, które kojarzą się z beztroskimi latami dzieciństwa i młodości.
http://gochagotuje.blogspot.com/2014/05/podsumowanie-akcji-smaki-dziecinstwa.html