Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Piknik to posiłek na wolnym powietrzu.Przyszła wiosna i pogoda sprzyja wypadom za miasto. Robi się co raz cieplej, jest to więc idealna okazja do tego, aby w wolnym czasie zorganizować sobie piknik na świeżym powietrzu.We Włoszech już w Poniedziałek Wielkanocny zaczyna się czas pikników, u nas przeważnie od 1 maja. Można go urządzić praktycznie wszędzie: zarówno na łące, leśnej polanie, w parku czy nad jeziorem. We własnym ogródku lub miejscu do tego wyznaczonym można połączyć piknik z grillowaniem lub ogniskiem.Akcja ma trwać od 13 kwietnia do 30 września 2012 r. Nie można zamieszczać przepisów archiwalnych, zdjęcia potraw mile widziane. Jak również opisy Waszych doświadczeń piknikowych!Czekam na Wasze smakołyki!
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i udział. Wspaniałe pomysły i przepisy. Może niektóre z nich nie są typowo piknikowe, ale doszłam do wniosku, że dla wielu osób piknik to także czas spędzony na własnej działce a tam mamy do dyspozycji kuchnię itp udogodnienia.Bardzo dużo słodkości. Większość kobiet kocha słodycze, a potem narzeka...Kilka przepisów już zrobiłam, mam nadzieję, że inni też skorzystają!