Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
To już druga edycja akcji "Świąteczne słodkości!"Nadchodzi najpiękniejszy czas w roku - czas świętowania, radości, dobrych życzeń i dzielenia się. Z tej zapraszam wszystkich do zamieszczania przepisów na ciasta, ciasteczka, babeczki, babki, cukierki, czekoladki, pierniki, pierniczki, czyli wszystko to, co kojarzy Wam się ze Świętami i czym chcielibyście podzielić się z najbliższymi!Z racji tego, że akcja "Świąteczne słodkości" oraz "Jesienne słodkości" nachodzą na siebie, a obie prowadzone są przeze mnie, proszę o nie dodawanie przepisów do obu akcji na raz. Jeżeli przepis zostanie zgłoszony do obu akcji, sama zdecyduję, w której zostaje.Aby wziąć udział w akcji, wklej kod banerka na swoim blogu pod wpisem, a następnie dodaj wpis na stronie akcji.
LINK DO PODSUMOWANIA