Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Truskawki! Chyba nie ma nikogo kto by ich nie kochał!Nasze polskie są najsmaczniejsze.Sezon w końcu sie zaczyna.Owoce nadają się do bezpośredniego spożycia i na przetwory. Zawiera cenne substancje: antocyjany, witamina C, fosfor, żelazo, bromelina (dojrzałe owoce). Z owoców truskawki wytwarza się dżemy, kompoty oraz mrożonki a liście suszy na herbatkę. Z owoców można przyrządzać desery.Czekam na wasze pyszne przepisy i inspiracje na słodko,słono i jak tylko chcecie byle były w nich truskawki 😉Do akcji zapraszam przepisy dodane od 1 maja do 30 czerwca tego roku.
dziękuję za wspólne kucharzenie!na moim blogu wkleiłam linki do wszystkich przepisówhttp://zeberkowekucharzenie.blogspot.com/2016/07/podsumowanie-akcji-truskawkowe.html