Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Drodzy Blogerzy!Trwają wakacje - idealny czas na rodzinnego grilla w ogrodzie, plażowanie nad brzegiem rzeki lub morza ze znajomymi lub romantyczny piknik z ukochaną osobą na polanie. Zapraszam Was do udziału w akcji "Uczta pod gołym niebem" - do akcji możecie dodawać przepisy na kanapki, sałatki, wszystko to, co można wpakować do koszyka lub plecaka, zjeść na zimno lub przygotować na grillu i ognisku, a także tarty, ciasta, babeczki, ciasteczka (oczywiście lody, czy serniki na zimno nie do końca się nadają) ... Wybór pozostawiam Wam. Macie pełen wachlarz możliwości! Zapraszam do zabawy!P.S. Możecie dodawać przepisy spoza czasu trwania akcji (wpisy dodane po 1-06-2015)!P.S.2 Przypominam o konieczności wklejenia banerka akcji pod dodawanym wpisem!
LINK DO POSUMOWANIA