Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Drodzy Blogerzy!Przyszedł czas na drugą edycję akcji "Uczta pod gołym niebem"!Trwają wakacje - idealny czas na rodzinnego grilla w ogrodzie, plażowanie nad brzegiem rzeki lub morza ze znajomymi lub romantyczny piknik z ukochaną osobą na polanie.Zapraszam Was do udziału w akcji "Uczta pod gołym niebem" - do akcji możecie dodawać przepisy na kanapki, sałatki, wszystko to, co można wpakować do koszyka lub plecaka, zjeść na zimno lub przygotować na grillu i ognisku, a także tarty, ciasta, babeczki, ciasteczka (oczywiście lody, czy serniki na zimno nie do końca się nadają) ... Wybór pozostawiam Wam. Macie pełen wachlarz możliwości!Przypominam o konieczności dodania banerka pod zgłaszanym przepisem. Zapraszam do zabawy!