Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Po raz kolejny, podobnie, jak w roku 2010, 2011, 2012, 2013 i 2014, bardzo serdecznie zapraszam do akcji walentynkowej.Niech bedzie serduszkowo...Niech bedzie czekoladowo...Niech bedzie afrodyzjakowo...Niech bedzie przystawkowo, daniowo i deserowo!Generalnie: wszystkie kulinarne chwyty chwyty dozwolone!😀 "Do Polski obchody walentynkowe trafiły wraz z kultem świętego Walentego z Bawarii i Tyrolu. Popularność uzyskały jednak dopiero latach 90. XX wieku. Święto to konkuruje o miano tzw. święta zakochanych z rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca.Stałym niemalże elementem walentynek jest wzajemnie wręczanie sobie walentynkowych ozdobnych karteczek. Czerwone, najczęściej w kształcie serca, opatrzone walentynkowym wierszykiem, a często i miłosnym wyznaniem. Ze świętem łączy się również zwyczaj obdarowywania partnera walentynkowymi upominkami w postaci kwiatów, słodyczy, pluszowych maskotek jak również bardziej osobistych elementów garderoby." (Wikipedia) Po inspiracje na walentynkowe dania mozna zglaszac sie na przyklad do podsumowan poprzednich edycji akcji:- na Mikserze (2012r., 2013r., 2014r.);- na blogu: 2012r., 2013r., 2014r. A zasady akcji proste:- nie dodajemy wpisow archiwalnych, tylko te opublikowane w czasie trwania akcji, tj. pomiedzy 11 i 17 lutego 2015 roku;- kazdy uczestniczacy wpis powinien zawierac aktywny banerek akcji, podlinkowany do zaproszenia na blogu lub na agregatorze, lub przynajmniej link: do zaproszenia na blogu lub na agregatorze;- osoby, ktorych blogi nie sa jeszcze zatwierdzone na agregatorach moga zostawic linki w komentarzach na stronie akcji na Mikserze, a ja dolacze je do podsumowania na blogu. Serdecznie zapraszam do zabawy!😀Dopisano 15 lutego 2015 22:02"Szybkie ogloszenie:Jest bardzo mozliwe, ze od jutra (poniedzialek,16 lutego), az do soboty (21 lutego) bede miala nieco ograniczony dostep do Internetu. Dlatego wszystkie wpisy, spelniajace warunki akcji, i dodane 16 i 17 lutego, zaakceptuje juz po powrocie do cywilizacji. 😀 Bardzo serdecznie przepraszam za ewentualne utrudnienie! Kasia "
[center][size=3][font=Arial, Helvetica, sans-serif][size=2]