Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Jakie są Wasze sposoby na osłodzenie długich i zimnych jesiennych wieczorów?Pyszne ciasto, deser a może słodka i ciepła kawa lub herbata?Tradycyjnie czy zdrowo?Kalorycznie czy może dietetycznie?Dajcie się ponieść fantazji a efekty dołączajcie do akcji!Nie mogę doczekać się Waszych propozycji!Pozdrawiam!