Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Wielkanoc to Święto,które kojarzy nam się przede wszystkim z babkami,babeczkami,mazurkami,sernikami oraz innymi znakomitymi słodkościami.Zapraszam wszystkich serdecznie do zamieszczania słodkich przepisów bez których nie wyobrażacie sobie Świąt Wielkanocnych.Przepisy typu placuszki,naleśniki,racuchy itp.nie będą brane pod uwagęAkcja kończy się 03-04-2015 tj.w Wielki PiątekZapraszam do zabawy!!!!P.S.Święta w tym roku wypadają 05-04-2015 i mam nadzieję,że do tego czasu każdy z Nas znajdzie wiele ciekawych inspiracji na świąteczne słodkości 😀
W dniu dzisiejszym zakończyła się akcja Wielkanocne Wypieki.W akcji wzięło udział 165 uczestników i przesłanych zostało ok.340 przepisów. Osobiście chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za fenomenalne przepisy. Wiele mnie urzekło i zainspirowało. Z wielu także skorzystam po Świętach 😀. Akcja zorganizowana przeze mnie pierwszy raz zostanie na pewno powtórzona w kolejnym roku 😀. Jeszcze raz dziękuję i Wszystkim życzę Spokojnych Świąt 😀.Poniżej przedstawiam moją listę top 7 najlepszych przepisów 😀Sernik KrakowskiBabka z kaszą jaglaną bez glutenuBabka z marcepanem i ricottaBabka z kuleczkami marcepanowymiMakowiec-Black-PeacockSernik wiedeński bezglutenowyKruche ciasteczka pisanki