Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Święta za pasem a wraz z nimi Wigilia. Długo wyczekiwany, magiczny wieczór.Tradycyjnie już o tej porze zapraszam Was na wspólne wigilijne gotowanie.Pieczcie, lepcie i gotujcie. Lejcie miód do serca, serce dodajcie do miodu.Ma być pysznie i świątecznie, wyjatkowo. I oczywiście postnie. To podstawowa zasada naszej światecznej zabawy.Zapraszam.