Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Wiosna trwa pełną parą! Z tej okazji zapraszam Was do udziału w kolejnej edycji akcji "Wiosenne Słodkości!"Warunki są tylko trzy: ma być kolorowo, wesoło i słodko 😀 Mogą być to ciasteczka, babeczki, torty, tarty, serniki i wszystko inne, co tylko przyjdzie Wam do głowy. Możecie dodać tyle przepisów, ile zechcecie. W okolicy 1-go czerwca z okazji Dnia Dziecka spodziewam się przepisów na wiele słodkich prezentów 😀Akcja zakończy się w ostatni dzień wiosny, czyli 21-go czerwca.Aby wziąć udział w akcji, wklej kod banerka na swoim blogu pod wpisem i dodaj wpis na stronie akcjiW akcji mogą brać udział przepisy dodane nawet 21-03-2016!Zapraszam do zabawy!
LINK DO PODSUMOWANIA AKCJI