Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Juz po raz trzeci, podobnie, jak w 2012 i 2013 roku, zapraszam bardzo serdecznie do kulinarnej, wakacyjnej zabawy z dziecmi.Kolejne wakacje. Kolejne dylematy z serii jak i czym zajac nudzace sie podczas deszczu dzieciaki?Moze w kuchni???😀😜oprosze o przepisy na proste, szybkie i bezpieczne (!) przepisy, na dania, ktore dzieciaki moga zrobic same, lub przy niewielkiej pomocy osoby doroslej. Ale takze na dania przygotowywane specjalnie dla dzieci: zwykle rozne placuszki, racuszki, nalesniczki, czy kolorowe-piknikowe kanapki i muffinki.Bardzo chetnie przyjme tez wpisy dotyczace dziecio-przyjaznych miejsc, gdzie mozna rowniez zjesc spokojnie posilek i/lub zabrany ze soba piknik, oraz recenzje/opinie o ksiazkach kucharskich przeznaczonych dla dzieci. Po inspiracje mozna zagladac na przyklad do ubieglorocznych podsumowan akcji (2012 - http://lejdi-of-the-house.bloog.pl/id,331813307,title,PODSUMOWANIE-Z-dziecmi-i-dla-dzieci-107-1509-2012,index.html, 2013 - http://lejdi-of-the-house.bloog.pl/id,338282949,title,Z-dziecmi-i-dla-dzieci-PODSUMOWANIE,index.html), albo na anglojezyczna strone BBC Good Food http://www.bbcgoodfood.com/recipes/category/family-kids Organizacyjnie:* kazdy dodawany wpis musi byc opatrzony banerkiem akcji, podlinkowanym do zaproszenia na blogu, lub na agregatorze; banerek w pasku bocznym, dolnym, czy generalnie w jakimkolwiek innym miejscu bloga sie nie liczy;* dodajemy wpisy opublikowane na blogach w czasie trwania akcji, nie archiwalne;najlepiej, aby zdjecia przedstawialy dzieci przygotowujace opisana potrawe, ale nie jest to konieczne;* nie bede przyjmowac wpisow w rodzaju 'Placuszki na romantyczne sniadanie', albo 'Danie dla dwojga, na pierwsza randke'; tematyczna akcje dotyczaca romantycznych posilkow prowadze w lutym i chetnie je w tym czasie przywitam.Bardzo serdecznie zapraszam do kolejnej edycji akcji i czekam z niecierpliwoscia na tegoroczne pomysly!
Kolejna akcja zakonczona! Tegoroczne, juz trzecie, gotowanie z dziecmi okazalo sie bardzo popularne. W zabawie, trwajacej od 12 lipca do 14 wrzesnia 2014 roku, wzielo udzial 70 blogow i zebralismy 278 dziecio-przyjaznych przepisow.Jak zwykle najwieksza popularnoscia cieszyly sie slodkosci - wszelakie ciasta, ciasteczka, desery i lody. Ale nie zabraklo tez pomyslow na dania obiadowe - makarony, pizze i zapiekanki. Ponizej - lista zebranych propozycji, ktora, mam nadzieje, posluzy, jako inspiracja za rok, w kolejnej edycji 'Z dziecmi i dla dzieci'.Bardzo serdecznie dziekuje wszystkim uczestnikom! Do zobaczenia za rok!😀😜.S. Po podsumowanie akcji na blogu mozna zagladac tutaj:http://lejdi-of-the-house.bloog.pl/id,342380778,title,PODSUMOWANIE-Z-dziecmi-i-dla-dzieci-1207-14092014,index.html