Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Czas mija i na nikogo nie czeka. Dlatego, jak zwykle latem, zapraszam serdecznie juz po raz piaty do akcji 'Z dziećmi i dla dzieci'.Jak zwykle będziemy wynajdywać proste przepisy na dania odpowiednie dla małych raczek. Ale także na szybkie, łatwe i przyjemne posiłki, które można sklecić z podstawowych składników i przy ewentualnym akompaniamencie głodnych kilkulatków. Wszelkie pomysły mile widziane. Ciasta, ciasteczka, tarty, makarony i sałatki. Wegetariańskie i mięsne. Takie, które można spokojnie i bezpiecznie zabrać do parku, albo takie, które można zamrozić użyć w razie kompletnego kryzysu. Najlepiej, aby wpis zawierał zdjęcie przygotowujacych potrawę dzieci, ale nie jest to konieczne.Czasu naprawdę sporo, bo akcja trwa od piatku 1 lipca, aż do środy 31 sierpnia.ZASADY:
Było mi niezmiernie miło gościcć po raz piaty akcję 'Z dziećmi i dla dzieci'.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się wziaść udział i zamieścili wspaniałe, sezonowe przepisy na ciasta, ciasteczka i wszelakie inne dania.
Po szczegółowe podumowanie zapraszam na bloga - KLIK.
Do zobaczenia już za rok!
Kasia