Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Połowa czerwca, czyli widmo letnich wakacji zawisa nad wieloma rodzicami. Dlatego, już po raz szósty, sedecznie zapraszam do kulinarnej zabawy - z dziećmi i dla dzieci.
Poproszę o proste przepisy na dania odpowiednie dla małych raczek. Ale także na szybkie, łatwe i przyjemne posiłki, które można sklecić z podstawowych składników i przy ewentualnym akompaniamencie głodnych kilkulatków.Wszelakie pomysły mile widziane. Ciasta, ciasteczka, tarty, makrony i sałatki. Wegetariańskie i mięsne. Szczególnie takie, które można spokojnie i bezpiecznie zabrać do parku, ale i takie, które można zamrozić i użyć w razie kompletnego kryzysu. Najlepiej, aby wpis zawierał zdjęcie przygotowujacych potrawę dzieci, ale nie jest to konieczne. Czasu sporo, bo akcja potrwa od 1 lipca, aż do 31 sierpnia. Zasady (proste, jasne, standardowe i nieskomplikowane)
Po inspiracje i listę podsumowań z lat poprzednich zapraszam na bloga - KLIK
Zapraszam serdecznie i czekam z niecierpliwościa na tegoroczne przepisy!Kasia
Zakończyła się szósta już edycja zabawy kulinarnej 'Z dziećmi i dla dzieci'Było mi niezmiernie miło gościć na blogu wszystkich zainteresowanych.Do zobaczenia za rok!KasiaP.S. Po pełne podsumowanie serdecznie zapraszam na bloga:http://lejdi-of-the-house.bloog.pl/id,362813482,title,Z-dziecmi-i-dla-dzieci-0107-31082017-podsumowanie-akcji,index.html