Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Juz po raz czwarty bardzo serdecznie zapraszam do wspolnego gotowania - z dziećmi i dla dzieci. Sezon wakacyjny juz za rogiem, male raczki trzeba zajac, a zorganizowana kuchnia moze stac sie wystarczajaco sympatycznym i przyjaznym srodowiskiem do kreatywnej zabawy.Akcja bedzie trwala od niedzieli, 5 lipca, do niedzieli 6 wrzesnia, wiec czau sporo.Poprosze o proste, szybkie przepisy na muffiny, placuszki, pierogi, desery i ciasta. Zupy, zapiekanki, ryby i kurczaki. Soki i smoothie. Dania wegetarianskie i zawierajace mieso.Najlepiej takie, ktore mozna wykonac doslownie w ostatniej chwili, a potem bezpiecznie zabrac na plac zabaw, czy do parku. Takze takie, ktore dzieci moga zrobic same, lub z minimalna pomoca doroslych.ZASADY:
Akcja zakończona!😀Było mi niezmiernie miło gościć po raz kolejny tak popularna i owocna akcję. W tym roku udział wzięły 53 blogi i zebraliśmy 305 wspaniałych przepisów.Po inspiracje na dania dla dzieci można zagladać na Mikser - poniżej, lub do podsumowania na blogu. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom i mam wielka nadzieje, ż spotkamy się za rok w tym samym gronie.Kasialejdi-of-the-house.bloog.pl