Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Zaproponuj posiłek, który można zabrać ze sobą do pracy, do szkoły czy w podróż. Niech to będzie coś smacznego, czym można się najeść, ale co można zabrać ze sobą zapakowane na przykład do pudełka czy słoika. Niech to nie będą nudne kanapki z żółtym serem, niech to będzie coś oryginalnego, pożywnego i smacznego.
Bardzo dziękuję za Wasze propozycje zgłoszone do akcji. Mam nadzieję, że skorzystają z nich wszyscy, którzy zabierają ze sobą posiłki udając się do szkoły czy do pracy 😀Zgromadziliśmy wspólnie 84 pomysły, część z nich wzięła udział w konkursie. Jeszcze raz dziękuję za wspólną zabawę i mam nadzieję, że powtórzymy ją za jakiś czas 😀