Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Robimy zapasy na zimę i zapełniamy półki w spiżarniach! Teraz jest na to idealny czas, kiedy warzywa i owoce są tanie, jest ich dużo i są najsmaczniejsze. Jestem bardzo ciekawa co u Was się robi na zimę 😀 Do akcji zgłaszamy przepisy na wszelakie sałatki warzywne, ogórki, dżemy, konfitury, soki, kompoty, wszystko to co zamykamy szczelnie w słoiku żeby w zimie mieć jeszcze odrobinę lata 😉 Nie ważne czy to będą słodkie, kwaśne czy słone przetwory. Więc do dzieła, podzielcie się tym co gromadzicie w swoich spiżarniach.