Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Zapraszam do udziału w następnym etapie akcji promujących zdrowy styl życia. Kilka dni temu zakończyła się akcja: "Zdrowy obiad", która (moim zdaniem) okazała się sukcesem! 😀 Teraz chcę, abyście przedstawili swoje pomysły na przekąskę. Macie duże pole do popisu np.:- pasty- sałatki- ciekawe pomysły na różnego rodzaju kanapki- zdrowe ciasta - różnego rodzaju napoje (np. koktajle)Czyli wszystko co jesz na swoją przekąskę 😀Chciałabym, aby wasze przepisy były na tyle proste, aby każdy mógł je wykonać. Tak jak w akcji: "Zdrowy obiad" - każdy przepis musi zawierać zdjęcie! Promuj zdrowy styl życia razem z nami i dołącz do naszej społeczności! 😀😉