Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Zdrowo czyli, niskokaloryczne i smaczne dania. Jak wszyscy wiemy dieta to nie jest jedzenie 1 liścia salaty dziennie i picie litrów wody, aby chudnąc należy jeść regularnie i zdrowo. Czyli zminimalizować dodawanie soli cukru, odrzucić smażenie a przejść na grilowanie bądź gotowanie. Potrawy dodane w akcji muszą być lekkostrawne mało kaloryczne i co najważniejsze pyszne. Lato się zbliża i każda z nas szuka czegoś co pomoże zrzucić zimowe sadełko.Odrzucę każdy przepis, który będzie zawierał: - smalec, - pieczone godzinami w piekarniku mięsa na dużej ilości tłuszczu, - smażone potrawy, - smażona cebula,- wszystko co jest ciężkostrawne dla naszego organizmu.Mile widziane: Warzywa, owoce, desery niskokaloryczne, grillowane mięso, mięso gotowane, wszelkie warzywa robione na parze.Taka akcja jest nam wszystkim potrzebna 😀 detoks przyda się każdemu.
Dziękuję wszystkim za udział w akcji i za danie mi jak i innym wiele pomysłów na nowe potrawy 😀 pozdrawiam www.zarloczek.pl