Dołącz do nas w 5 sekund - zbieraj i dodawaj przepisy, zgłaszaj nowe blogi, dyskutuj na forum i wyłącz reklamy 😄
Znalazłam dziś stare zdjęcie rabarbaru i postanowiłam zrobić akcję. Gdy już rabarbar pojawi się na targowiskach, będziemy mieli piękną książkę z pomysłami. Jesteście za? 😀1. Wymagany banerek wstawiony na blogu lub pod konkretnym wpisem.2. Wskazane dodawanie wpisów napisanych przed rozpoczęciem akcji 😀.3. Przepisy najlepiej z opisem dania w tytule.
Dziękuję wszystkim za udział. Miało być tak pięknie, a wyszło obciachowo. Żadnego przepisu nie dodałam rabarbarowego, ale obiecuję, że takowe się pojawią. Akcja miała być przedsezonowa, a weszła na sezon i wszystko się pomieszało. W każdym razie stworzyliście sporą bazę fajnych pomysłów na rabarbar. Bardzo mnie to cieszy, bo bardzo go lubię. Wszystkiego rabarbarowego z cukrem! 😀